KONST / Litografier / Färglitografi 9995242
nr 999 5242
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), stämpelsignerad, bladets mått: 31x23
Kondition: oramad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 7 december 2015
kl 19:23:35
Peter Dahl (f. 1934)